بلاگ

فروش باتری ups

قبل از خرید باید به ویژگی هایی که در.فروش باتری ups  یک دستگاه یو پی اس از اجزایی همچون باتری. یک سو کننده شارژ یا مبدل جریان متناوب به جریان مستقیم .، .مبدل جریان مستقیم به متناوب یا و شارژر تشکیل شده است.

دستگاه یو پی اس دستگاهی الکترونیکی می باشد. که  به دلیل تامین دائم انرژی برای .دستگاه‌های مصرف کننده  طراحی شده است. که  به اختلالات موجود در شبکه و قطع  و وصل برق  بسیارحساس است. و به دلیل دقت های بسیار بالا به قطعی ونوسانات. برق مجموعه های درمانی و بیمارستانی. ، مخابراتی ، کامپیوتریو و…،. از تجهیزات موردنیاز .این مجموعه ها  می‌باشند.

منبع تغذیه بدون وقفه

 • منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) یک دستگاه الکتریکی است که در صورت قطع منبع تغذیه ورودی یا برق اصلی، برق اضطراری را تأمین میکند. یو پی اس با سیستم برق کمکی یا اضطراری یا ژنراتور آماده به کار متمایز است. زیرا از طریق تأمین انرژی ذخیره شده در باتری ها، ابرخازن ها یا چرخ های فلایویل، حفاظت آنی را در برابر قطع برق ورودی ایجاد میکند.
 • مدت زمان کارکرد باتری اکثر منابع برق بی وقفه نسبتاً کوتاه است (فقط چند دقیقه). این یک نوع سیستم قدرت مداوم است.

در ادامه مقاله فروش باتری ups به انواع مختلف یو پی اس می پردازیم.

 • انواع مختلف باتری یو پی اس

  • سه نوع اصلی باتری در منبع تغذیه بدون وقفه استفاده میشود: نیکل-کادمیوم، سرب-اسید و لیتیوم-یون. “بهترین” نوع UPSی وجود ندارد; زیرا انتخاب باید به صورت گزینه ای انجام شود.

  باتری های سرب اسید

  • باتری های سرب اسیدی دارای سابقه قابل اطمینانی در هنگام استفاده در سیستم تغذیه بدون وقفه هستند. در برنامه های قدرت بزرگ (large power applications)، وقتی که وزن معیار نباشد، مقرون به صرفه ترین انتخاب هستند.
  • این مقرون به صرفه بودن با سایر ویژگی های عملکردی مانند امپدانس (مقاومت ظاهری) داخلی پایین و تحمل بالا ترکیب شده است.

 

ups نیکل-کادمیوم

 • باتری های نیکل-کادمیوم (NiCd) یک گزینه محبوب برای تأسیسات مخابراتی بودند، در حالی که هنوز برای برنامه های UPS در مکانهایی با دمای محیط بسیار بالا، به ویژه خاورمیانه استفاده میشوند.
 • NiCds مزایای عمر 20 ساله، توانایی کنترل طیف وسیعی از دمای محیط (20- تا 40+ درجه سانتی گراد)، عمر چرخه بالا و تحمل تخلیه عمیق را ارائه می دهد.
 • از سوی دیگر، باتری های NiCd UPS بسیار گرانتر از انواع سنتی VRLA هستند. و از آنجا که نیکل و کادمیوم مواد سمی هستند، این امر دفع و بازیافت در پایان عمر مفید را گران میکند.

 

باتری UPS لیتیوم یون

 • باتری های لیتیوم-یونی مدت زمان طولانی است که در دستگاه های الکترونیکی مانند لپ تاپ و تلفن های هوشمند استفاده میشوند.
 • به صورتی که آنها در حال حاضر عناصر اصلی رشد خودروهای برقی هستند. اما اخیراً از آنها برای منابع برق بی وقفه و دیگر سیستم های ذخیره انرژی استفاده می کنند. مانند استفاده از فناوری انرژی های تجدید پذیر مانند باد یا خورشیدی.

تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس

واحد خدمات پس از فروش ویستا الکترونیک سعی دارد. بسیاری از تعمیرات محصولات خود را با دقت به ماژولار بودن دستگاه ها در محل انجام داده. و در راستای کاستن زمان سرویس دهی , تعمیر یو پی اس.و پشتیبانی در پایین آمدن هزینه ها اقدام نماید.

 • پاسخگویی و مشاوره تلفنی. جهت از بین بردن عیب و تعمیر دستگاه های یو پی اس شرکت به سبب تسریع در امر تعمیر دستگاه مشتری.
 • بازدید و تعمیرات دستگاه های شرکت ویستا الکترونیک در محل مشتری توسط کارشناسان تعمیر در صورت درخواست مشتری.
 • تعمیر تمامی دستگاه های شرکت ویستا الکترونیک. در اسرع وقت توسط کارشناسان تعمیرات در محل تعمیرگاه.
 • تعمیر دستگاه های خارج از عسلویه توسط. نمایندگان مجرب در تمام نقاط ایران.
 • ارائه آخرین اطلاعات دستگاههای تعمیری در تعمیرگاه ( به وسیله سیستم مکانیزه شماره سریال ) از قبیل تاریخ تعمیر ،مدل، مشخصات، مالک سیستم، ایرادات دستگاه و …
 • ارائه اطلاعات نصب هر دستگاه و تاریخ و شرایط نصب و وضعیت مالکیت دستگاه.

تعمیرات یو پی اس در ویستا یو پی اس :

تعمیر یو پی اس شامل تعمیر اصلاحی ای می شود. انجام این فعالیت ها،  یو پی اس  را در نظم کاری خوب نگه می دارد . و از خرابی جلوگیری می کند. نگهداری اصلاحی در یک نتیجه یک خرابی انجام می شود. نگهداری اصلاحی مشکل را رفع می کند و واحد را دوباره بکار می اندازد.

یک راهنمایی کلی برای نیازهای نگهداری ماژول ها سیستم های یو پی اس، سوئیچ های استاتیک، و کنترل ها ارائه شده است. اگر چه قطعات الکترونیکی در معرض استهلاک به همان درجه از قطعات الکترومغناطیسی (EM) نیستند، آنها نیاز به نگهداری سیستماتیک نیاز دارند.

یک روش تعمیر استاندارد را نمی توان برای همه انوع و اندازه های واحد های یو پی اس توسعه داد. با کتابچه راهنمای کاربر سازنده باید همیشه به عنوان نیاز تعمیر و نگهداری از یو پی اس خاص و دستورالعمل های تشخیص عیب یابی مشورت شود.

کنترل موارد زیر در زمان تعمیرات و نگهداری یو پی اس ضروری است :

 • تست ولتاژ همه باتری های متصل به دستگاه یو پی اس
 • کنترل دمای محیط باتری یو پی اس ها به همراه دستگاه یو پی اس
 • تشخیص عمر مفید باتری یو پی اس در زمان سرویس و نگهداری یو پی اس
 • کنترل باتری های متصل به دستگاه یو پی اس
 • کنترل دمای محیط و محل قرارگیری یو پی اس
 • گردگیری بردها و فن های دستگاه یو پی اس
 • کنترل ورودی و خروجی دستگاه یو پی اس
 • کنترل توان مصرفی در زمان سرویس و نگهداری یو پی اس

 

فروش ups در عسلویه

یو پی اس  در واقع یک منبع تغذیه ی بدون وقفه است که در کنار سیستم هایی همانند کامپیوتر و … که برق مصرف می کنند، نصب می شود . و از آسیب هایی که ممکن است به هنگام نوسانات برق شهری به دستگاه وارد شود، جلوگیری می کند .چیزهایی که شما در خرید یو پی اس  باید به آن اطمینان داشته باشید. رضایت کافی از خرید و کسب اطمینان از این که بهترین محصول را با بهترین کیفیت خریده اید می باشد . فروش ups در عسلویه

باتری یو پی اس

باتری های یو پی اس منبع ذخیره انرژی هستند .که جدیدا بیشتر دستگاه ها توسط آن ها کار می کنند. و افراد به روش های مختلف استفاده های زیادی از آن ها می کنند.برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد فروش باتری یو پی اس در بوشهر،اطلاعات در ارتباط باتری ها حائز اهیمت است. باتری ها انواع مختلفی دارند. که باتری یو پی اس نمونه ای بارز از آن ها است .که این باتری ها در سه سطح عمر بالا، عمر متوسط .و عمر پایین تقسیم بندی می شوند،. باتری های عمر بالا شامل باتری های یو پی اس فیام ایتالیا. ،و سان لایت می شوند.همچنین باتری های یو پی اس ریتار. ، لانگ ، نارادا ، نیومکس، ولتامکس و…جز باتری های یو پی اس عمر متوسط هستند.

طول عمر باتری های یو پی اس

بعضی از باتری های یو پی اس موجود در بازار. دارای ۳ سال گارانتی و به طور معمول طول عمر آن ها ۶ الی ۸ سال می باشد. که عموماً فروش زیادی در داخل و خارج کشور دارد.در ادامه ی مقاله ی فروش باتری یو پی اس در بوشهر به روش های نگهداری از باتری یو پی اس میپردازیم.

فروش ups در عسلویه از ویستا یو پی اس :

.

شرکت vista ups با سالها تجربه  و توليد بهترين و با کيفيت ترين محصولات مفتخر به  ارائه خدمات  به هم ميهنان عزیز مي باشد. در طي ساليان  گذشته  رضايتمندي مشتريان  يکي از افتخارات  مجموعه ویستا یو پی اس بوده است. شرکت  ویستا  الکترونیک با سالها  سابقه  در امر ، تولید ، فروش و تعمیر و نگهداری UPS  و ماشینهایی اداری و فروش باتری و استابلایزر ، یکی از خوش نام ترین شرکتها در جنوب ایران است. خدمات ما  ثمره  دانشی قوی است  كه  از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات ما از فناوری  به  روز و طراحی نوین تركیب  شده است.سالها تعاملات با مشتریان، ویستا الکترونیک را  قادر ساخته تا توانمند خود را مستمراً با خواسته  و رضایت مشتری منطبق نماید. امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت  در تعاملات  نوین جهانی می‌باشیم.

قیمت فروش یو پی اس به چه عواملی بستگی دارد؟

.

UPS ها امروزه جایگاه خاصی در میان لوازم برقی کمکی برای خود ایجاد کرده است. انواع و اقسام  UPS امروزه توسط تولید کنندگان ایرانی و خارجی ساخته و در دامنه وسیعی از توان و مشخصات فنی ارائه می شوند.  فروش ups در عسلویه به عوامل و مشخصات فنی و برند مورد نظر بستگی دارد.. قیمت معمول برای یک UPS با ذخیره 2 تا 4 ساعت و حدود 500 تا 1000 ولت آمپر توان، کاملا متغییر است.

تعمیر یو پی اس در عسلویه

یو پی اس یا منبع  ذخیره دائمی برق ، یک دستگاه الکتریکی کارآمد. برای تامین مداوم برق در زمان قطع برق و یا نوسانات ناگهانی ولتاژ است. این دستگاه امروزه در تمام صنایع و حتی نیازهای روزمره مردم کاربرد دارد. یوپی اس با اسم های دیگری. چون دستگاه برق اضطراری و منبع برق اضطراری هم شناخته میشود. تعمیر یو پی اس در عسلویه از شرکت ویستا یو پی اس قابل انجام است.

شرکت vista ups با سالها تجربه  و توليد بهترين و با کيفيت ترين محصولات مفتخر به  ارائه. خدمات  به هم ميهنان عزیز مي باشد. در طي ساليان  گذشته  رضايتمندي مشتريان  يکي از افتخارات  مجموعه ویستا یو پی اس بوده است. شرکت  ویستا  الکترونیک با سالها  سابقه  در امر. ، تولید ، فروش و تعمیر و نگهداری UPS  .و ماشینهایی اداری و فروش باتری و استابلایزر ، یکی از خوش نام ترین شرکتها در جنوب ایران است. خدمات ما  ثمره  دانشی قوی است . كه  از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات ما از فناوری  به  روز. و طراحی نوین تركیب  شده است.سالها تعاملات با مشتریان، ویستا الکترونیک را  قادر ساخته تا توانمندی خود را مستمراً با خواسته  .و رضایت مشتری منطبق نماید. امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت  در تعاملات  نوین جهانی می‌باشیم.

یو پی اس عسلویه :

امروزه کمتربخش یا شرکتی وجود دارد .که بدون یو پی اس باشد.و  کمتر خانه ای بدون یوپی اس است. یوپی اس جزئی از لوازم اساسی زندگی با نیروی برق است.

همه یوپی اس ها بخش های یکسو کننده و ترانس کاهنده ورودی.، باتری قابل شارژ برای ذخیره برق، مدار یا بورد کنترلی و نویز گیری،. اینورتر و کلیدهای رله و البته کلیدهای ایمنی فیوز و پورت های خروجی و فن خنک کننده. و نمایشگر وضعیت برق باتری و شارژ باقی مانده .و وضعیت شارژ-تخلیه باتری یو پی اس است.  اغلب یوپی اس های امروزه، آنلاین است. تا بهترین حفاظت را ارائه دهد.

تعمیر یو پی اس در عسلویه

واحد خدمات پس از فروش ویستا الکترونیک سعی دارد. بسیاری از تعمیرات محصولات خود را با دقت به ماژولار بودن دستگاه ها در محل انجام داده. و در راستای کاستن زمان سرویس دهی. و پشتیبانی در پایین آمدن هزینه ها اقدام نماید.

 • پاسخگویی و مشاوره تلفنی. جهت از بین بردن عیب و تعمیر دستگاه های یو پی اس شرکت به سبب تسریع در امر تعمیر دستگاه مشتری.
 • بازدید و تعمیرات دستگاه های شرکت ویستا الکترونیک در محل مشتری توسط کارشناسان تعمیر در صورت درخواست مشتری.
 • تعمیر تمامی دستگاه های شرکت ویستا الکترونیک. در اسرع وقت توسط کارشناسان تعمیرات در محل تعمیرگاه.
 • تعمیر دستگاه های خارج از عسلویه توسط. نمایندگان مجرب در تمام نقاط ایران.
 • ارائه آخرین اطلاعات دستگاههای تعمیری در تعمیرگاه ( به وسیله سیستم مکانیزه شماره سریال ) از قبیل تاریخ تعمیر ،مدل، مشخصات، مالک سیستم، ایرادات دستگاه و …
 • ارائه اطلاعات نصب هر دستگاه و تاریخ و شرایط نصب و وضعیت مالکیت دستگاه.

 

فروش باتری یو پی اس در بوشهر

باتری یو پی اس

باتری های یو پی اس منبع ذخیره انرژی هستند .که جدیدا بیشتر دستگاه ها توسط آن ها کار می کنند. و افراد به روش های مختلف استفاده های زیادی از آن ها می کنند.برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد فروش باتری یو پی اس در بوشهر،اطلاعات در ارتباط باتری ها حائز اهیمت است. باتری ها انواع مختلفی دارند. که باتری یو پی اس نمونه ای بارز از آن ها است .که این باتری ها در سه سطح عمر بالا، عمر متوسط .و عمر پایین تقسیم بندی می شوند،. باتری های عمر بالا شامل باتری های یو پی اس فیام ایتالیا. ،و سان لایت می شوند.همچنین باتری های یو پی اس ریتار. ، لانگ ، نارادا ، نیومکس، ولتامکس و…جز باتری های یو پی اس عمر متوسط هستند.

طول عمر باتری های یو پی اس

بعضی از باتری های یو پی اس موجود در بازار. دارای ۳ سال گارانتی و به طور معمول طول عمر آن ها ۶ الی ۸ سال می باشد. که عموماً فروش زیادی در داخل و خارج کشور دارد.در ادامه ی مقاله ی فروش باتری یو پی اس در بوشهر به روش های نگهداری از باتری یو پی اس میپردازیم.

نگهداری از باتری یو پی اس

1. انتخاب یو پی اس و یا شارژ مناسب:

انتخاب یو پی اس یکی از مهم ترین موارد است ، هر یو پی اس دارای شارژر است که نحوه عملکرد این شارژر می تواند در سلامت و طول عمر باتری اهمیت بسزایی دارد.

میزان شارژ هر باتری حداکثر می تواند تا یک دهم ظرفیت باتری باشد، به عنوان مثال یک باتری 100 آمپر ساعت را در حالت بهینه حداکثر می توان تا 10 آمپر شارژ کرد ، در این بین بعضی از یو پی اس ها دارای آمپر شارژ ثابتی هستند که معمولا برای یک آمپرساعت باتری بهینه است و برای بقیه باتری ها این میزان یا کم است یا زیاد.

بعضی دیگر از یو پی اس ها امکان تنظیم جریان شارژ را دارند و این باعث می شود تا در هنگام نصب یا تعویض باتری ، جریان شارژ را متناسب با باتری تنظیم کرد ، باید بدانید که یو پی اس سونر از معدود یو پی اس های موجود در بازار است که این امکان را فراهم کرده است.

توجه کنید در شرایطی که از شارژر به صورت مجزا استفاده می کنید ، به میزان جریان شارژ توجه کنید و یک نکته دیگر اینکه شارژر از نوع اتومات باشد و وقتی که باتریها شارژ کامل شدند به صورت خودکار جریان شارژ را قطع کند.

2.جایگذاری باتری در کابینت باتری:

برای جلوگیری از اتصال کوتاه و ضربه احتمالی و برای محافظت از اتصالات باتری و ظاهری مناسب حتماً باید از کابینت مناسب باتری استفاده کرد.

این کابینت ها در سایزها و ابعاد مختلف متناسب با تعداد و ظرفیت باتری ها ساخته می شوند و به طور معمول دارای رنگهای استاتیک مقاوم در برابر زنگ زدگی بوده و از آلیاژ مناسب با ضخامت استاندارد ساخته می شوند.

3. دمای محیط:

یکی دیگر از نکاتی که در خرید و فروش باتری یو پی اس در بوشهر اهمیت بالایی دارد.دمای محیط می باشد.در صورتی که باتری در دمای تعریف شده طبق استاندارد کار کند عمر آن به مراتب بالاتر می رود. دمای نامناسب محیطی باعث کم شدن عمر مفید باتری می شود.

دمای مناسب برای باطری حدود ۲۵ درجه سانتیگراد می باشد.

 

 

 

فروش باتری یو پی اس

باتری یو پی اس

قبل از خرید باید به ویژگی هایی که در. فروش باتری یو پی اس یک دستگاه یو پی اس از اجزایی همچون باتری. یک سو کننده شارژ یا مبدل جریان متناوب به جریان مستقیم .، .مبدل جریان مستقیم به متناوب یا و شارژر تشکیل شده است.

دستگاه یو پی اس دستگاهی الکترونیکی می باشد. که  به دلیل تامین دائم انرژی برای .دستگاه‌های مصرف کننده  طراحی شده است. که  به اختلالات موجود در شبکه و قطع  و وصل برق  بسیارحساس است. و به دلیل دقت های بسیار بالا به قطعی ونوسانات. برق مجموعه های درمانی و بیمارستانی. ، مخابراتی ، کامپیوتریو و…،. از تجهیزات موردنیاز .این مجموعه ها  می‌باشند.

اهمیت باتری یو پی اس

با استفاده از باتری های یو پی اس  دیگر قطعی برق اتفاق نخواهد افتاد. و باتری های یو پی اس از نفوذ نویزها و اختلال در شبکه ممانعت به عمل می آورد. در حقیقت بکارگیری باتری یو پی اس به شکل یک پشتیبان کار می کند. و در بیشتر مواقع از بوجود آمدن. خسارت های احتمالی جلوگیری می کند.که باعث شده به مراتب فروش باتری یو پی اس افزایش پیدا کند. قطعی و نوسانات برق باعث از بین رفتن. دیتا و اطلاعات در سیستم ادارات یا سازمان ها می شود.

اگر می خواهید. اندازه اهمیت باتری های یو پی اس را در فروش باتری یو پی اس درک کنید. تنها کافیست فکر کنید .که مدیر یک شرکت پخش مواد پروتئینی هستید. و اگر برق قطع شود .مواد غذایی به سرعت فاسد می شود. و خسارت و مشکلات زیادی را به شرکت و سرمایه شما وارد می کند. یا تصور کنید ساعت ها روی انجام پروژه ای. روی کامپیوترتان وقت گذاشته اید. و ناگهان با قطع شدن برق همه زحمات شما از بین می رود. اما با استفاده از باتری یو پی اس جریان برق. برای شما بدون قطعی و مداوم خواهد بود. و زمان مورد استفاده برای ذخیره کردن. اطلاعاتتان را خواهید داشت.

باتری UPS چگونه عمل می کند؟

زمانی که برق قطع بشود. سوئیچ باتری یو پی اس مدار را از روی برق شهری خارج کرده. و روی مدار دوم تنظیم می نماید. و اگر برق شهری متصل شود. به شکل معکوس این فرایند را تکرار خواهد کرد.

برای خرید و فروش باتری یو پی اس اطلاعات. در ارتباط با نوع باتری حائز اهمیت است.

انواع باتری

 • باتری های ژله ای
 • نیکل کادمیوم
 •  لیتیومی
 • و..

باتری های مناسب برای یو پی اس انواع باتری سیلد اسید و نیکل کادمیوم می باشد. زیرا این مدل از باتری ها کاملا پلمپ هستند .و از دسته  باتری های بدون نگهداری به شمار می روند. ولی نیکل کادمیوم طول عمر. بالاتری نسبت به باتری های سیلد اسید دارند. اما برای تهیه آنها باید هزینه بیشتری پرداخت کنید .و همچنین برای محیط زیست نیز .مشکل به حساب می آید.

فروش یو پی اس در عسلویه

یو پی اس  در واقع یک منبع تغذیه ی بدون وقفه است که در کنار سیستم هایی همانند کامپیوتر و … که برق مصرف می کنند، نصب می شود . و از آسیب هایی که ممکن است به هنگام نوسانات برق شهری به دستگاه وارد شود، جلوگیری می کند .چیزهایی که شما در خرید یو پی اس  باید به آن اطمینان داشته باشید. رضایت کافی از خرید و کسب اطمینان از این که بهترین محصول را با بهترین کیفیت. خریده اید. می باشد . فروش یو پی اس در عسلویه

 

فروش یو پی اس در عسلویه از ویستا یو پی اس :

.

شرکت vista ups با سالها تجربه  و توليد بهترين و با کيفيت ترين محصولات مفتخر به  ارائه خدمات  به هم ميهنان عزیز مي باشد. در طي ساليان  گذشته  رضايتمندي مشتريان  يکي از افتخارات  مجموعه ویستا یو پی اس بوده است. شرکت  ویستا  الکترونیک با سالها  سابقه  در امر ، تولید ، فروش و تعمیر و نگهداری UPS  و ماشینهایی اداری و فروش باتری و استابلایزر ، یکی از خوش نام ترین شرکتها در جنوب ایران است. خدمات ما  ثمره  دانشی قوی است  كه  از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات ما از فناوری  به  روز و طراحی نوین تركیب  شده. است.سالها تعاملات با مشتریان، ویستا الکترونیک را  قادر ساخته تا توانمند خود را مستمراً با خواسته  و رضایت مشتری منطبق نماید. امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت  در تعاملات  نوین جهانی می‌باشیم.

.

.

 

.

.

 

راهنمای خرید UPS :

.

این روزها بیشتر مشاغل از سیستم ها و تجهیزاتی استفاده می کنند که نیاز به برق شهری دارند. و هر لحظه ممکن. باشد در زمان قطعی برق سیستم ها و تجهیزات آن ها دچار مشکل شده.  اطلاعات مهم بدون اینکه زمان ذخیره کردن آن ها و جود داشته باشد از بین برود. بنابراین نیاز است که تمام سیستم ها که از آن ها استفاده می شود مجهز به یک سیستم پشتیبان باشند. که بتوانند میزان برق مورد نیاز آن ها را در شرایط اضطراری به این دستگاه ها برسانند.
انتخاب و خرید  یو پی اس مناسب بهترین گزینه برای حل این مشکلات می باشد. ما در ویستا یو پی اس به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین یو پی اس را برای تجهیزات خود خریداری کنید.

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که یو پی اس همان منبع تغذیه برق بدون وقفه می باشد .که کار آن پشتیبانی از تجهیزات الکترونیکی است. یو پی اس ها دارای باتری های داخلی هستند. که در صورت عدم استفاده دائماً شارژ می شوند. بنابراین در صورت قطع یا اختلال در برق دستگاه آماده. هستند. تا انرژی پشتیبان تهیه کنند. علاوه بر این ، یو پی اس ها می توانند ناهنجاری هایی مانند افت برق و ولتاژ را که نوسانات موقتی برق. است .و می تواند به رایانه های متصل شده. و سایر لوازم الکترونیکی آسیب. برساند، شناسایی و جبران کنند.
مدلهای مختلف UPS برای محافظت از دستگاهها، از جمله رایانه و وسایل جانبی، سرورها و تجهیزات. شبکه و همچنین مراکز. داده طراحی شده اند. بهترین راه حل پشتیبان گیری باتری UPS برای سازمان شما ، به نیازهای خاص شما بستگی دارد.

فروش باتری در بوشهر

باتری یو پی اس یک سیستم الکتروشیمیایی برای ذخیره انرژی است. که انرژی را به صورت شیمیایی ذخیره می‌کند . و در زمان دشارژ آن را تبدیل به انرژی الکتریکی می‌کند. یکی از مهم­ترین بخش­‌های خرید یو پی اس، انتخاب و خرید باتری یو پی اس می‌باشد . که انرژی مورد نیاز را فراهم می­‌کند . و باعث ایجاد اطمینان خاطر در فراهم نمودن جریان برق پیوسته  و با کیفیت برای کاربر خواهد شد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، شرکت­‌ها و سازمان‌ها ، کارخانه‌های صنعتی، دفاتر، بیمارستان­‌ها، سازمان‌های دولتی و … به انرژی الکتریکی مداوم نیاز دارند. بسیار مهم است که برق مصرفی به صورت بی‌وقفه و ممتد باشد. به همین دلیل بسیاری از مشاغل یک منبع برق بدون وقفه  یو پی اس تهیه و نصب می­‌کنند. شرکت ویستا یو پی اس نمایندگی فروش باتری در بوشهر می‌باشد. خرید بهترین باتری یو پی اس در بازار ایران از نظر کیفیت و با بهترین قیمت را می‌توانید از شرکت ویستا یو پی اس  خریداری نمائید.

 

 

نکات قابل توجه در خرید باتری یو پی اس:

 

 

پارامترهایی که در خرید باتری یو پی اس باید مورد توجه قرارگیرند:

 1. شارژ مورد نیاز شارژ باتر
 2. زمان مورد نیاز برق‌­دهی به هنگام دشارژ باتری­‌ها
 3. طول عمر مورد نیاز
 4. شرایط محیطی (رطوبت، دما و …)
 5. بازده یو پی اس
 6. دشارژ نهایی
 7. ولتاژ مورد نیاز برای شارژر باتری­‌ها
 8. برند باتری
 9. آمپر و ولتاژ باتری

.

 

.

.

ظرفیت باتری یو پی اس ومیزان C :

.

ظرفیت باتری یو پی اس و میزان C ، مهم ترین پارامتر در انتخاب و خرید باتری یو پی اس است.از رابطه زیر ظرفیت نامی باتری یو پی اس محاسبه می­‌شود:

KN=IN × tN

مقدار ظرفیت نامی باتری­ ها بر حسب آمپر ساعت (Ah) توسط سازندگان مشخص می­‌شود.

Crate را می­توان به صورت یک نشان دهنده برای میزان سرعت شارژ و دشارژ باتری دانست. که این میزان بر حسب ضریب C بیان می­‌شود. برای مثال سرعت 1C به این صورت تعریف می‌­شود که کل ظرفیت باتری در یک ساعت تخلیه می­شود یا 2C بدین معناست که ظرفیت باتری در 2 ساعت زمان تخلیه می‌­شود.

 

 

دمای عملکرد:

این مورد تأثیر قابل توجه ای روی عمر باتری و عملکرد آن دارد .ودر انتخاب و خرید باتری یو پی اس باید به آن توجه شود. توصیه میشود باتری­ ها در محدوده 20 تا 25 درجه کار کنند. دمای بالاتر باعث افزایش عملکرد باتری می­شود اما این مورد طول عمر باتری را کاهش می­دهد.بر اساس قانون آرنیوس، به ازای هر 10 درجه سانتیگراد افزایش دما بالای رنج 20 الی 25 درجه، عمر باتری نصف می­شود.

 

عمر باتری یو پی اس :

نوع باتری یو پی اس باید مطابق با طول عمر مورد نیاز و خصوصیات پروژه انتخاب شود. این متغیر برای بسیاری از مشتریان در انتخاب و خرید باتری یو پی اس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تمامی محصولات تولیدکنندگان باتری مطابق با طول عمر طبقه بندی می­‌شوند. یوروبات (EUROBAT) تصویری از چهار دسته اصلی را در این مورد ارائه می­دهد:

 • A- عمر بسیار طولانی: بیش از 12 سال
 • B- عمر طولانی: 10 تا 12 سال
 • C- اهداف کلی و عمومی: 6 تا 9 سال
 • D- استاندارد اقتصادی: 3 تا 5 سال

 

در صورتی که به دنبال خرید یو پی اس و باتری برای آن هستید، یا برای یو پی اس‌های خود نیاز به تهیه یا تعویض باتری دارید ، همین حالا با کارشناسان فنی شرکت ویستا یو پی اس تماس بگیرید. تا با شناسایی نیاز شما بهترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهیم.شرکت ویستا یو پی اس نمایندگی فروش باتری در بوشهر می‌باشد. بهترین نوع باتری یو پی اس در بازار ایران از نظر کیفیت و با بهترین قیمت را می‌توانید از شرکت ویستا یو پی اس  خریداری نمائید.

تعمیرات و نگهداری یو پی اس

همانطور که میدانید مراقبت از دستگاه های الکترونیکی در برابر اختلالات ناشی از توزیع و انتقال برق که گاهی میتواند موجب سوختن دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی  شود ، اهمیت بالایی دارد . دستگاه های یو پی اس این مشکل را رفع کرده اند . اما باید بدانید که دستگاه یو پی اس خود نیز نیاز به نگهداری دارند . که مجموعه ی ویستا یو پی اس سیستم تعمیرات و نگهداری یو پی اس را به خوبی انجام خواهد داد .

.

.

سرویس و نگهداری یو پی اس :

.

کارشناسان ویستا یو پی اس ، بهترین سرویس و نگهداری یو پی اس را به عنوان یکی از موثر ترین تجهیزات جهت تامین برق اضطراری و برای تنظیم کردن نوسانات برق ارائه می دهد . با نگهداری و سرویس به موقع دستگاه های یو پی اس عمر مفید آن ها را افزایش دهید .
.
.

تعمیرات و نگهداری یو پی اس در ویستا یو پی اس :

.

.

.

.

تعمیرات و نگهداری یو پی اس شامل تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و اصلاحی می شود. انجام این فعالیت ها،  یو پی اس  را در نظم کاری خوب نگه می دارد . و از خرابی جلوگیری می کند. نگهداری اصلاحی در یک نتیجه یک خرابی انجام می شود. نگهداری اصلاحی مشکل را رفع می کند و واحد را دوباره بکار می اندازد.

یک راهنمایی کلی برای نیازهای نگهداری ماژول ها سیستم های یو پی اس، سوئیچ های استاتیک، و کنترل ها ارائه شده است. اگر چه قطعات الکترونیکی در معرض استهلاک به همان درجه از قطعات الکترومغناطیسی (EM) نیستند، آنها نیاز به نگهداری سیستماتیک نیاز دارند.

یک روش تعمیر و نگهداری استاندارد را نمی توان برای همه انوع و اندازه های واحد های یو پی اس توسعه داد. با کتابچه راهنمای کاربر سازنده باید همیشه به عنوان نیاز تعمیر و نگهداری از یو پی اس خاص و دستورالعمل های تشخیص عیب یابی مشورت شود.

.

.

 

.

.

 • تست ولتاژ همه باتری های متصل به دستگاه یو پی اس
 • کنترل دمای محیط باتری یو پی اس ها به همراه دستگاه یو پی اس
 • تشخیص عمر مفید باتری یو پی اس در زمان سرویس و نگهداری یو پی اس
 • کنترل باتری های متصل به دستگاه یو پی اس
 • کنترل دمای محیط و محل قرارگیری یو پی اس
 • گردگیری بردها و فن های دستگاه یو پی اس
 • کنترل ورودی و خروجی دستگاه یو پی اس
 • کنترل توان مصرفی در زمان سرویس و نگهداری یو پی اس

تعمیرات و نگهداری یو پی اس

همانطور که میدانید مراقبت از دستگاه های الکترونیکی در برابر اختلالات ناشی از توزیع و انتقال برق که گاهی میتواند موجب سوختن دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی  شود ، اهمیت بالایی دارد . دستگاه های یو پی اس این مشکل را رفع کرده اند . اما باید بدانید که دستگاه یو پی اس خود نیز نیاز به نگهداری دارند . که مجموعه ی ویستا یو پی اس سیستم تعمیرات و نگهداری یو پی اس را به خوبی انجام خواهد داد .

.

.

سرویس و نگهداری یو پی اس :

کارشناسان ویستا یو پی اس ، بهترین سرویس و نگهداری یو پی اس را به عنوان یکی از موثر ترین تجهیزات جهت تامین برق اضطراریو برای تنظیم کردن نوسانات برق ارائه می دهد . با نگهداری و سرویس به موقع دستگاه های یو پی اس عمر مفید آن ها را افزایش دهید .

.

.

.

.

تعمیرات و نگهداری یو پی اس در ویستا یو پی اس :

.

.

تعمیرات و نگهداری یو پی اس شامل تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و اصلاحی می شود. انجام این فعالیت ها،  یو پی اس  را در نظم کاری خوب نگه می دارد . و از خرابی جلوگیری می کند. نگهداری اصلاحی در یک نتیجه یک خرابی انجام می شود. نگهداری اصلاحی مشکل را رفع می کند و واحد را دوباره بکار می اندازد.

یک راهنمایی کلی برای نیازهای نگهداری ماژول ها سیستم های یو پی اس، سوئیچ های استاتیک، و کنترل ها ارائه شده است. اگر چه قطعات الکترونیکی در معرض استهلاک به همان درجه از قطعات الکترومغناطیسی (EM) نیستند، آنها نیاز به نگهداری سیستماتیک نیاز دارند.

یک روش تعمیر و نگهداری استاندارد را نمی توان برای همه انوع و اندازه های واحد های یو پی اس توسعه داد. با کتابچه راهنمای کاربر سازنده باید همیشه به عنوان نیاز تعمیر و نگهداری از یو پی اس خاص و دستورالعمل های تشخیص عیب یابی مشورت شود.

Open chat
1
دریافت پشتیبانی در واتس اپ
سلام !